درباره ما

برای دختران و زنان سرزمینم

بحث سلامت زنان همیشه یکی از موضوعاتی بوده که نیاز به توجه بیشتر در جامعه ایران را می طلبد. مباحثی مانند ناباروری، سرطان دهانه رحم، اخنتلالات هورمونی به شدت در کشور شایع است.
در حال حاضر در ایران از هر ۱۰ زن ۱ زن به سندروم تخمدان پلی کیستیک مبتلا هست. ۸ درصد زنان نیز به عفونت HPV مبتلا هستند. زنان جهت انجام غربالگری با موانع متعدد احساسی، اجتماعی و اقتصادی در دسترسی به خدمات رو به رو هستند.
اکنون بیش از هر زمان دیگری ، ما باید محیطی را ایجاد کنیم که به زنان امکان انتخاب آزاد را بدهد. آن ها باید بتوانند محصولات بهداشتی را با توجه به ویژگی های بهداشتی بدن خود انتخاب نمایند. آن ها باید بتوانند خدمات را با آرامش بیشتر و در حریم شخصی خود دریافت نمایند.
زنان و دختران ایران زمین باید بتوانند زندگی بهتری داشته باشند. پرامید، پرشور و پرانرژی 

3347081 درباره ما مدبی
medbee 1 درباره ما مدبی

مدبی، پلتفرم خود مراقبتی زنان

ما در مدبی در تلاشیم و دوست داریم شما هر روز شادابی، لذت و حس خوب رو از بدن تون داشته باشید
می دونیم که بدن شما هر روز تغییر میکنه و هر روز نیاز به مراقبت های خاص خودش رو داره
در مدبی با ارایه مشاوره های شخصی سازی شده نیازهای باروری، قاعدگی و جنسی شما رو پاسخ میدیم و مناسب ترین محصولات رو به شما پیشنهاد میدیم.

 

چشم انداز مدبی

بهبود زندگی زنان از طریق ارایه مراقبت های بهداشتی جامع با کمک راه حل های نوآورانه، طبیعی و موثر برای همه جنبه ها و چرخه‌های زندگی یک زن

ماموریت مدبی

آیا تابه حال فکر کرده اید وقتی صحبت از مراقبت های بهداشتی زنان می شود چرا فقط بخشی از یک چرخه طبیعی از بدن زن به نام " قاعدگی" مطرح می شود؟ و جنبه ها و نیازهای دیگر کمتر مورد توجه قرار می گیرد. یا حتی چالش های جدیدتر مثل فریز تخمک، خودمراقبتی و نیازهای جنسی. ماموریت ما در مدبی استراتژی 360 درجه به بدن زنان است تا بتوانیم همه نیازهایشان را در قالب برنامه های آگاهی بخشی و خودمراقبتی و با معرفی محصولات شخصی سازی شده پاسخ دهیم. از اهدای پکیج های بهداشت قاعدگی گرفته تا اجرای برنامه‌های آگاهی بخشی در مورد بهداشت زنان ما در مدبی با هدف ایجاد جهانی که در آن همه زنان بتوانند به محصولات ایمن دسترسی داشته باشند، فعالیت می کنیم.