پریود باکس سازمانی

پریود باکس سازمانی

ایجاد فرهنگ سازمانی احترام‌آمیز برای کارمندان زن

در یک سازمان رو به جلو، این کارمندان هستند که قلب تپنده سازمان بوده و  بیشتر از سیستم باید مورد توجه قرار گیرند..
زنان، امروزه به عنوان یک جز جدایی ناپذیر در سازمان ها  حضور پررنگی در نقش های میانی و مدیریتی دارند. زنانی که در حال ایفای چندین نقش با هم هستند؛ یک زن مستقل، یک همسر و یک مادر. گاهی یک نقش و گاهی هر سه نقش با هم.
توجه به مراقبت های جسمی و روانی این زنان  نشانی از احترام به  آن ها تلقی شده و باعث ایجاد حس خوب  توام با تعلق خاطر به سازمان می شود.

خرید پریود باکس سازمانی

توجه به خودمراقبتی کارمندان زن

این که بتوان تجربه پریود کارمندان سازمان را بهبود ببخشید می تواند در کاهش استرس و اضطراب مرتبط با پریودی در آن ها کمک زیادی نماید. توجه به کارمندان زن با بسته های ماهانه “پریود باکس” می‌تواند به ایجاد فرهنگ سازمانی متعادل و احترام‌آمیز کمک کند.
تجربه پریود برای بسیاری از زنان با عوارضی همچون تغییرات خلق و خوی، خستگی و افزایش احساس حساسیت همراه است. این موارد می تواند به تنش و استرس زنان در محیط کار اضافه کند و تأثیر بدی روی عملکرد و رضایت آن ها داشته باشد.
از طرف دیگر اکثر زنان نمیتوانند پریودی را با کارفرمای خود مطرح کنند و مرخصی بگیرند‌،‌ یا گاهی سازمان ظرفیت مرخصی دادن ندارد.
ارایه “پریود باکس” ماهانه به کارمندان زن می تواند اطمینان بدهد که سازمان درک و توجه کافی به نیازهای آن ها دارد. و این امکان را به آن ها می دهد که در صورت نیاز، به راحتی به مواردی مانند محصولات بهداشتی، آرامش بخش ها و مواد خوراکی مفید دسترسی داشته باشند.

"حس حمایت و همدلی را به کارمندان زن سازمان هدیه دهید"

هدیه روز زن سازمانی
باکس هدیه ۱۲ پریود باکس سازمانی مدبی

ارتقای بهره وری در سازمان با پربود باکس

اگر می‌خواهید فروش بیشتری کنید و به سود بیشتری دست پیدا کنید، باید بهره‌وری کارمندان­تان را بالا ببرید.
پول ذخیره شده در بهره وری، بیشتر از هزینه ای هست که برای تهیه پریود باکس می کنید!
کافیست یک بار این باکس ها را به کارمندان خود هدیه دهید و نتایج اجتماعی و مالی آن را در رشد سازمان ببینید.
بر اساس نتایج تحقیقات، زنان به دلیل پریودی، هرساله حدود ۹ روز کارایی و بهره وری خودشان رو از دست می دهند. این فشار می تواند با نبود امکانات بهداشتی رفاهی، بیشتر هم شود.
آمارها نشان داده است که 23 درصد از زنان به دلیل پریودی در مدت شش ماه از کار مرخصی گرفته اند، و 36 درصد از آنها حقیقت را در مورد دلیل ناتوانی خود در کار نمی گویند. این تحقیق همچنین نشان داده است  که زنان زیر 25 سال بیشتر احتمال دارد این کار را انجام دهند.
یک هدیه ماهانه می تواند کارایی کارمندان زن را تا 50 درصد بهبود ببخشد و منجر به  ایجاد حس حمایت و  بهبود کیفیت زندگی و کاهش استرس در طول دوره پریود شود.

پریود باکس؛ اهمیت به سلامت فردی کارکنان

اهمیت دادن به سلامت فردی کارکنان زن، به ویژه در زمان پریود، می‌تواند به عملکرد بهتر آنها در محیط کار کمک کند. از طریق ارائه پریود باکس، کارفرمایان به همکاران خانم کمک می کنند تا با عوارض پریود خود بهتر مقابله کنند و از نظر جسمانی و روحی راحت تر باشند.
“پریود باکس” می‌تواند یک پیام قدردانی در محیط کار باشد. این اقدام نشان می‌دهد که کارفرما به سلامت زنان توجه جدی دارد.

پریود باکس؛ اهمیت به تنوع جنسیتی در محیط کار

اهمیت دادن به سلامت فردی کارکنان زن از طریق پریود باکس نشان می‌دهد که کارفرما از تنوع جنسیتی در محیط کار پشتیبانی می‌کند و به تساوی و عدالت جنسیتی اهمیت می‌دهد. ارایه پریود باکس می‌تواند به ایجاد فضایی متناسب برای زنان در محیط کار کمک کند و به ارتقای فرصت‌های برابر شغلی برای آنها کمک کند.

پریود باکس؛ اهمیت به فرهنگ سازمانی سالم و پویا

ارزش‌ها و رویه‌هایی که در یک سازمان حامی زنان وجود دارد بدون شک با سازمان های دیگر متفاوت است.  این اصول می تواند در جذب و نگه‌داشت استعدادهای زن نقش مهمی ایفا کند   و آنها را به عنوان اعضای موثر و مقتدر در سازمان معرفی کند.

پریود باکس؛ یک هدیه سازمانی کاربردی

چگونه سازمان ها می­توانند از سلامت زنان در محل کار حمایت کنند و چرا این مهم است؟

مرخصی برای کارمندان زن در روزهای پریودی برای بیشتر سازمان ها امکان پذیر نیست و گاهی یک حرکت رادیکال و نشان دهنده ضعف تلقی می شود،  اما سازمان ها می تواتند با ارایه تسهیلات بهداشتی و رفاهی تجربه بهتری برای خانم ها ارایه دهند.
زنان می‌دانند که چه زمانی سطح بهره‌وری آن‌ها به دلیل پریود دچار مشکل می‌شود، بنابراین به عنوان یک کارفرما، وظیفه شماست که به آنها امکاناتی برای بهبودی بدهید.  
کارمندان زن نیز شرمساری و خجالت زدگی در برابر تغییراتی که تجربه میکنید را نخواهند داشت و پریود راحت تری را  می توانند داشته باشند.  از طرف دیگر امروزه خانواده ها با مشکلات اقتصادی تحت فشار هستند و ممکن است در تهیه لوازم بهداشتی پایدار
دچار مشکل باشند. خرید محصولات پریودی برای کارکنان زن موجب کاهش هزینه‌های آن ها می شود و حس رضایت را در آن ها ایجاد نماید.
ارائه باکس های پریودی، مسئولیت اجتماعی شرکت را  نیز بهبود می بخشد و به کارمندان زن نشان می دهد که برای رفاه آنها سرمایه گذاری کرده اید.

باکس من ۱ پریود باکس سازمانی مدبی

پریود باکس را برای سازمان خود سفارش دهید

هر سازمان می تواند لیستی از محصولاتی که در نظر دارد برای پریود باکس انتخاب شود را برای ما ارسال کند. باکس های به صورت شخصی سازی شده و با لوگوی سازمان در اختیار آن قرار می گیرد.
بخش نیروی انسانی هر سازمان هم چنین می تواند اسامی کارمندان زن و برخی ویژگی ها وعلاقمندی های آن ها مانند موسیقی و رنگ را در اختیار ما قرار دهد تا نسبت به نهیه پکیج های شخصی سازی شده اقدام شود.

اشتراک ماهانه پریود باکس برای هر سازمان

ما می توانیم محصولات پریودی  را به صورت عمده برای سازمان شما ارسال کنیم. زمان تحویل با اندازه سفارش و در دسترس بودن محصولات متفاوت خواهد بود، اما ما شما را در هر مرحله به‌روزرسانی می‌کنیم.
شما می توانید اشتراک ماهانه سازمان خود را نیز دریافت کنید و از قبل ما راهنمایی کنید که چه محصولاتی را در این ماه در پریود باکس می خواهید.

پریود باکس؛ اهمیت به تنوع جنسیتی در محیط کار

حمایت از جهانی عاری از تعصب، کلیشه و تبعیض مهم است.  تابوی قاعدگی را باید به طور مداوم به چالش کشید و باورهای غلط را از بین برد. همکاری سازمان ها کمک خواهد کرد نگرش‌ها و باورهای فرهنگی نسبت به پریودی را تغییر دهیم.

چرا سازمان ها باید محصولات پریود رایگان ارائه دهند؟

محصولات خودمراقبتی پریود با وجود اینکه به اندازه رول توالت ضروری هستند، هنوز به یک کالای اصلی محل کار تبدیل نشده اند.  تحقیقات نشان می‌دهد که عدم توجه به پریود  بر رفاه کارکنان زن در محل کار تأثیر می‌گذارد. ارائه محصولات مراقبت از پریود رایگان اولین گام در جهت ایجاد تغییر برای حمایت از کارمندان است.

بیایید با هم برای شکستن سکوت و ایجاد محل کار مثبت در پریودی تلاش کنیم.

Achareh3 min پریود باکس سازمانی مدبی
Final logo pattern 02 copy پریود باکس سازمانی مدبی
icon پریود باکس سازمانی مدبی
Top App Logo پریود باکس سازمانی مدبی

درخواست پریود باکس سازمانی

آیا سازمان شما متعهد به ارائه یک محیط امن و حمایتی برای کسانی است که عادت ماهانه دارند؟  به یک سازمان حمایت از پریود تبدیل شوید و اقدامات معناداری را در راستای عدالت پریود انجام دهید.

برای تهیه پریود باکس برای سازمان خود با ما در ارتباط باشید

سبد خرید فروشگاه
برای پیدا کردن محصولات خود شروع به تایپ نام آن کنید...