رویه ارسال سفارش

از آن‌جایی که یکی از مهمترین رویکرد مدبی ایجاد لذت خرید آنلاین برای مشتریان عزیز می باشد لذا روش های ارسال کالا به قرار زیر می باشد

هزینه ارسال برای تمام شهر‌های ایران معادل ۴۵ هزار تومان است.

شرکت پست با توجه به فاصله مقصد کالا برای خریداران شهرستان ظرف مدت ۲ الی ۵ روز کاری، کالا را تحویل مشتریان عزیز خواهد داد.(سفارشات ثبت شده در مدبی به صورت سالم به شرکت پست تحویل داده می‌شود، و مدبی نسبت به مشکلات پیش آمده در شرکت پست هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. ثبت سفارش در مدبی به معنای قبول این موضوع می‌باشد.)

لازم به ذکر است سفارشهای دریافتی تا ساعت ۱۲ روزهای اداری همان روز به پست ارسال می‌شوند و سفارشاتی که بعد از این ساعت ثبت شود در روز کاری بعدی به ترتبیب ثبت سفارش پردازش  و ارسال خواهند شد

نکات قابل ملاحظه در هنگام تحویل کالا

۱.به مشتریان عزیز اکیدا توصیه می شود هنگام تحویل سفارش قبل از امضا رسید تحویل کالا ،حتما کالای سفارش داده شده را با کالای ارسالی مطابقت داده و در صورت مغایرت، کالا را تحویل نگرفته و با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایید.

۲. در صورتیکه مشتری بدون رویت کالای سفارش داده شده ،کالا را از متصدی تحویل بگیرد و رسید تحویل کالا را امضا نماید بدیهیست به معنای تایید سفارش از سمت مشتری می باشد  و در این صورت مدبی هیچگونه مسئولیتی در مورد عودت کالا ندارد.

۳.مشتریان عزیز باید در هنگام تحویل سفارش کارت شناسایی معتبر ویا کارت ملی به همراه داشته باشند.

۴ – در صورتیکه مشتریان عزیز بخواهند سفارش را برای شخص دیگری ارسال کنند حتما باید از در گاه‌های ارتباطی اطلاع رسانی نمایند در غیر این صورت هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری خواهد بود.