کیت تخمک گذاری

با استفاده از کیت تخمک گذاری در خانه و با دقت بالا وضعیت باروری خودتون رو دنبال کنید و ماهانه تغییرات هورمونی خود رو بسنجید.

پنجره باروری

تشخیص زود‌هنگام، در دسترس زنان

تشخیص زود هنگام، در دسترس زنان

پنجره باروری

بسیاری از ما زنان روز خود را با تغیرات هورمونی شروع می‌کنیم، تغیراتی که گاهی دلیل اون رو نمی‌دونیم. روز‌هایی که پریودیمون عقب میفته یا وقت‌هایی که نگران باروری‌مون هستیم روز‌های پر استرسی واسه ما هست.
تشخیص زودهنگام، گام اول در خودمراقبتی و پیشگیری از خیلی از تغییرات هورمونی است.
با کیت باروری، شما میتونید تو خونه و با دقت بالا بدونید که چه اتفاقی داره تو بدنتون میفته.

فرن لایف: نسل جدید ردیاب های تخمک گذاری مبتنی بر هوش مصنوعی

فرن لایف یک ردیاب تخمک گذاری است که به زنان کمک می کند تا از طریق یک سیستم تست در خانه ، از سلامت باروری خود آگاهی پیدا کنند.
کیت فرن لایف، از نمونه بزاق زنان برای اندازه گیری سطح استروژن و تعیین زمان تخمک گذاری براساس الگوی برگ سرخس استفاده می کند.

فرن لایف
کیت تخمک گذاری

فرن لایف چطور کار می‌کند؟

کیت تشخیص تخمک گذاری از طریق بزاق الگوهای استروژن شما را تشخیص می‌دهد و توصیه هایی سریع و دقیق از پنجره باروری در خانه‌ به شما می‌دهد. برای دقیق ترین نتیجه، باید بلافاصله بعد از بیدار شدن در صبح آزمایش کنید.
افزایش غلظت هورمون استروژن در شروع دوره قاعدگی تغییرات قابل توجهی را در قوام و کریستالیزاسیون ترشحات رحم و بزاق ایجاد می کند. کریستالیزاسیون ترشحات رحم و بزاق تنها در یک سطح خاص از غلظت استروژن رخ می دهد. این سطح 3-4 روز قبل از تخمک گذاری به دست می آید و 3-4 روز پس از تخمک گذاری باقی می ماند. سپس کاهش مداوم این سطح غلظت باعث جلوگیری از کریستالیزاسیون مایعات فوق می شود. در نتیجه، کریستالی شدن ترشحات رحم و بزاق تنها در طول دوره 6-8 روزه چرخه قاعدگی اتفاق می افتد. هر دو مایعات به شیوه ای بسیار متبلور می شوند که الگوی شبیه به برگ های سرخس را نشان می‌دهد.

1 1 کیت تخمک گذاری مدبی مدبی

بدون تخمک گذاری

سطح استروژن نسبتا پایین است

pattern 4 کیت تخمک گذاری مدبی مدبی
2 کیت تخمک گذاری مدبی مدبی

قبل از تخمک گذاری

سطح استروژن در حال افزایش است

3 کیت تخمک گذاری مدبی مدبی

تخمک گذاری

سطح استروژن در اوج است

ویژگی کیت فرن لایف

مبتنی بر بزاق

بدون تاریخ مصرف

استفاده نامحدود

کیت تخمک گذاری LH

کیت تخمک گذاری LH

کیت تخمک گذاری LH ابزاری دقیق برای اندازه‌گیری سطح هورمون (LH) در بدن است. این کیت به شما کمک می‌کند بهترین زمان برای بارداری را تشخیص دهید. این کیت به ویژه برای زوج‌هایی که در تلاش برای بارداری هستند، بسیار مفید است.

ویژگی‌های کیت تخمک گذاری

برای تشخیص سریع وضعیت هورمونی خود کیت تخمک گذاری LH یک انتخاب مناسب است. این کیت شامل نوارهای تستی است که شما باید آن‌ها را در نمونه ادرار خود فرو ببرید. پس از چند دقیقه، نتایج روی نوار نمایش داده می‌شود. با مقایسه نتایج با راهنمای موجود در بسته‌بندی، می‌توانید سطح هورمون LH خود را تشخیص دهید. استفاده از این کیت نیاز به مراجعه به آزمایشگاه یا پزشک را کاهش می‌دهد. با تشخیص دقیق هورمون LH مدیریت بهتری نسبت به رابطه زناشویی خود داشته باشید.

ویژگی‌های کیت تخمک گذاری